Novice

Mura premočna v prvi tekmi

Post Image

Začetek spomladanskega dela v 3.SNL Vzhod se ni končal po željah domačih igralcev in navijačev.Tekma proti drugouvrščeni Muri se je žal končala z rezltatom 0:5,polčas je bil 0:2. Zapisnik tekme NK Rakičan: NŠ Mura

Preberi več

Minimalna zmaga proti Nafti

V 7. krogu 3.SNL Vzhod so naši člani na domačen igrišču gostili ekipo Nafte 1903 iz Lendave. V nekoliko nervozni in ne preveč lepi tekmi so si naši fantje priborili minimalno zmago z rezultatom 1:0. Edini strelec je v 62.minuti bil Rok Godvajs. Zapisnik tekme NK RAKIČAN: NK Nafta

Preberi več

Visok poraz proti Muri

V 2. krogu 3. SNL vzhod sta se danes ob 17. uri na Fazaneriji pomerila domača NŠ Mura in nogometaši NK Rakičan Kavarne Metropol. V prvem polčasu so domačini s tremi zadetki Karasa in enim zadetkom Bračka povedli s 4:0. V drugem polčasu ni nobeni ekipi uspelo doseči zadetka, tako je rezultat prvega polčasa postal […]

Preberi več

Bakovcem zabili 6 zadetkov

V 12.krogu 3.snl.vzhod se je ekipa Rakičana doma pomerila ekipo iz Bakovec in jo ugnala z prepričljivim rezultatom 6.1 in tako ostali še naprej na 1.mestu lestvice.Sodnik je že v 3. minuti tekme pokazal na belo točko, igralci NK Rakičan pa najstrožje kazni niso izkoristili. Prvo priložnost so dobili igralci ekipe ŠNK Bakovci, ko je […]