Novice

Bogojina premočna

Žal je članska ekipa tudi v 2.krogu na domačem terenu morala priznati premoč ekipi iz Bogojina, ki je uspela dvakrat zadeti. Domača ekipa je nekajkrat udarila neuspešno, zadetek pa je preprečila tudi prečka.

Preberi več

Mura premočna v prvi tekmi

Post Image

Začetek spomladanskega dela v 3.SNL Vzhod se ni končal po željah domačih igralcev in navijačev.Tekma proti drugouvrščeni Muri se je žal končala z rezltatom 0:5,polčas je bil 0:2. Zapisnik tekme NK Rakičan: NŠ Mura

Preberi več

Minimalna zmaga proti Nafti

V 7. krogu 3.SNL Vzhod so naši člani na domačen igrišču gostili ekipo Nafte 1903 iz Lendave. V nekoliko nervozni in ne preveč lepi tekmi so si naši fantje priborili minimalno zmago z rezultatom 1:0. Edini strelec je v 62.minuti bil Rok Godvajs. Zapisnik tekme NK RAKIČAN: NK Nafta

Preberi več

Visok poraz proti Muri

V 2. krogu 3. SNL vzhod sta se danes ob 17. uri na Fazaneriji pomerila domača NŠ Mura in nogometaši NK Rakičan Kavarne Metropol. V prvem polčasu so domačini s tremi zadetki Karasa in enim zadetkom Bračka povedli s 4:0. V drugem polčasu ni nobeni ekipi uspelo doseči zadetka, tako je rezultat prvega polčasa postal […]

Preberi več

Bakovcem zabili 6 zadetkov

V 12.krogu 3.snl.vzhod se je ekipa Rakičana doma pomerila ekipo iz Bakovec in jo ugnala z prepričljivim rezultatom 6.1 in tako ostali še naprej na 1.mestu lestvice.Sodnik je že v 3. minuti tekme pokazal na belo točko, igralci NK Rakičan pa najstrožje kazni niso izkoristili. Prvo priložnost so dobili igralci ekipe ŠNK Bakovci, ko je […]