Bakovcem zabili 6 zadetkov

V 12.krogu 3.snl.vzhod se je ekipa Rakičana doma pomerila ekipo iz Bakovec in jo ugnala z prepričljivim rezultatom 6.1 in tako ostali še naprej na 1.mestu lestvice.Sodnik je že v 3. minuti tekme pokazal na belo točko, igralci NK Rakičan pa najstrožje kazni niso izkoristili.
Prvo priložnost so dobili igralci ekipe ŠNK Bakovci, ko je v 11. minuti zadel Mitja Lukač. Na prvi gol NK Rakičan so gledalci čakali do 26. minute, ko je za izenačenje zadel Mihael Karas. Prvi polčas se je končal z rezultatom 1:1.

V drugem polčasu so se igralci NK Rakičan razigrali. Že v tretji minuti drugega polčasa so povedli, strelec gola je bil Rok Godvajs. Do konca tekme so za NK Rakičan zadeli še Aleš Kalamar, Uroš Kos, Timi Bojnec in Tadej Jančar.